Skip to content

TRENING: Negocjacje pod kontrolą

Po skończeniu kursu uczestnik:

Będzie wiedział jak efektywnie przygotować się do procesu negocjacji.
Będzie potrafił prowadzić proces negocjacji – kontrolując swoją siłę, broniąc swoich interesów.
Będzie potrafił korzystał z narzędzi ułatwiających efektywne prowadzenie wymian w ustępstwach oraz kontrolę opłacalności negocjacji;
Będzie wiedział jak i kiedy stosować techniki, aby zwiększyć swoją satysfakcję w negocjacjach.
traintrend-ikona3

DLA KOGO:

  • Wszystkich, którym zależy na uzyskiwaniu satysfakcji w negocjacjach;
  • Specjalistów, których głównym zadaniem jest negocjowanie kontraktów, porozumień;
  • Menedżerów, którzy działają w warunkach ograniczonego zaufania.

Co to jest? Dwudniowy intensywny warsztat, który pozwala uczestnikom:

Rozwinąć umiejętności zaplanowania procesu negocjacji.
Wzmocnić kontrolę nad procesem negocjacji dzięki monitorowaniu 4 kluczowych obszarów (obrony interesu, siły, elastyczności i klimatu).
Zwiększyć pewność dzięki udoskonaleniu panowania na emocjami własnymi i drugiej strony negocjacji.
traintrend1

Prowadzący: Andrzej Domagała

Jestem obecny na rynku szkoleń od ponad 16 lat. Wspomagam rozwój swoich klientów poprzez dokładną analizę ich potrzeb i odpowiednie dopasowanie oferty. Przykładam duża uwagę do poznania sytuacji firmy, określenia jej potencjału i możliwości. Dopasowuje narzędzia do wielkości organizacji. Nie tylko doradzam, ale też czynnie angażuje się we wdrożenie i aktywnie pomagam osiągnąć założone cele.

Pracuje z ludźmi i dla ludzi…

Swoje umiejętności negocjacyjne doskonaliłem na Harvard University. Nie tylko dlatego, że to jedna z najlepszych uczelni na świecie. Tak jak jej założyciele uważam, że w życiu ważna jest prawda, dlatego tam właśnie doskonaliłem swoje umiejętności negocjacyjne. 

Program

traintrend-ikona4

dzień pierwszy

Wprowadzenie do treningu ∙ Proces zakupu i sprzedaży w XXI w. ∙ Aktualne trendy w negocjacjach ∙ proces zarządzania relacją z klientem – marketing relacji ∙ wyzwania i cele w komunikacji z klientem biznesowym w ∙ Typowanie celów partnerów w negocjacjach ∙ Obrona interesów w negocjacjach – mocne otwarcia vs. taktyka upustów ∙ Budowanie siły w negocjacjach.

dzień drugi

Elastyczność i dopasowanie w negocjacjach ∙ Zwiększanie możliwości osiągnięcia satysfakcjonującego porozumienia dzięki tworzeniu wartości w negocjacjach ∙ Inicjatywy pobudzające proces negocjacji ∙ Etapy prowadzenie negocjacji ∙ Macierz szachowa – budowanie strategii wymian – zasady łączenia i separowania kwestii negocjacyjnych ∙ Reagowanie na trudne zachowania negocjatora ∙ Techniki i sposoby wpływania na drugą stronę negocjacji.

traintrend-ikona2
certyfikat traintrend20190702

Po ukończonym kursie

Uczestnicy otrzymują:

  • Komplet materiałów (prezentacja w formacie pdf, materiały zawierające teksty źródłowe odnoszące się do omawianych zagadnień, linki do literatury, skrócone materiały – praktyczny przewodnik poprowadzenia negocjacji).
  • Certyfikaty potwierdzające gotowość do prowadzenia negocjacji pod kontrolą.

Firma otrzymuje:

Raport opisujący m.in.: osiągnięcie założeń kursu, wskazówki ułatwiające wdrożenie nowych umiejętności, sposobów pracy.