Skip to content

Kim jesteśmy

Andrzej – o właścicielu i wartościach jakimi się kieruje.

traintrend4

Jestem obecny na rynku szkoleń od ponad 16 lat. Wspomagam rozwój swoich klientów poprzez dokładną analizę ich potrzeb i odpowiednie dopasowanie oferty. Przykładam duża uwagę do poznania sytuacji firmy, określenia jej potencjału i możliwości. Dopasowuje narzędzia do wielkości organizacji. Nie tylko doradzam, ale też czynnie angażuje się we wdrożenie i aktywnie pomagam osiągnąć założone cele.

Pracuje z ludźmi i dla ludzi…

Swoje umiejętności negocjacyjne doskonaliłem na Harvard University. Nie tylko dlatego, że to jedna z najlepszych uczelni na świecie. Tak jak jej założyciele uważam, że w życiu ważna jest prawda, dlatego tam właśnie doskonaliłem swoje umiejętności negocjacyjne. Zobacz, jak Ty możesz udoskonalić swoje umiejętności negocjacyjne.

Moją pasja jest winiarstwo. Jestem właścicielem winnicy „Pańskie Łąki”. Często zapraszam tam swoich klientów, bo wino zawsze powie prawdę o talencie, pracowitości i doświadczeniu winiarza. A dobre wino wymaga tego samego co dobry biznes : cierpliwości, wiedzy i oparcia na mocnych wartościach.

podpis A20190702

Zaufali mi już:

logo_pc_2
Biprostal
logo_unima
BNPParibas-logo
logo-v3
img78
img80
img81
moto_profil
ue-krk
img87
gr-logo
traintrend-ikona1

Jak działamy tworząc trening rozwojowy dla zespołu

Podczas rozmowy poznajemy Twój cel i dyskutujemy nad opcjami i możliwościami osiągnięcia go.
Pomagamy przygotować odpowiednią komunikację do zespołu lub możesz skorzystać z naszych gotowych wzorów.
Przeprowadzamy rozmowy indywidualne i grupowe, aby głębiej rozpoznać sytuację.
Przygotowujemy cele i scenariusze.
Realizujemy trening.
Pomagamy wdrożyć narzędzia według umówionego planu.
Mierzymy efekty.

Jesteś zainteresowany – wypełnij formularz kontaktowy

traintrend-ikona34

Jak pracujemy

Świat pędzi do przodu i czasy, gdy zespół mógł poświęcić kilka dni na szkolenie, odeszły już dawno do lamusa. Zdajemy sobie z tego sprawę i pracujemy szybciej i efektywniej. Dostosowujemy nasze szkolenia do obowiązków pracowników. To pozwala na wysokie zaangażowanie w szkolenie bez negatywnego wpływu na codzienne obowiązki. Nasz system pracy dodatkowo wzmacnia efekty wdrożenia, gdyż pracownik utrzymuje koncentrację i nie musi nadrabiać powstałych zaległości.

Poświęcamy wiele czasu na przygotowanie naszej oferty. Dobrze postawiona diagnoza pozwala na precyzyjne dopasowanie narzędzi i zaoszczędza czas podczas wdrożenia.

Więcej opowiemy Ci podczas spotkania

traintrend5